Do společnosti Kindred nastoupil nový provozní ředitel

Zdroj: Kindred
Life 27. 06. 2022

Do společnosti Kindred nastoupil nový provozní ředitel

Společnost Kindred, která se v rámci skupiny Publicis Groupe specializuje na Digital Experience Platforms, obsadila nově vzniklou pozici provozního ředitele. Tím byl jmenován Ondřej Liška.

Ondřej Liška dříve působil ve společnosti Fallon jako Digital Project Manager a následně přešel do Kindred, kde nyní působí již čtvrtým rokem jako Project Manager Lead pro globální i lokální klienty. Díky důkladné znalosti procesu řízení projektů se tak Ondřej stal nejvhodnějším kandidátem na pozici, ve které jde o řízení provozu.

Ve své nové roli se chce zaměřit na vyladění interních procesů a optimalizovat a zvýšit efektivitu provozu celé společnosti. Ondřej začínal svou kariéru jako vývojář při studiu na vysoké škole. Po dokončení studia se přestěhoval do Prahy a dostal se k projektovému řízení, u kterého setrval až doposud. Je vyznavačem zdravého životního stylu a do práce tak jezdí výhradně na kole.  

Je to pro mě velká výzva. V nové pozici Chief Operating Officer se budu podílet na exekuci firemní strategie a dalšího rozvoje. Nedílnou součásti mé pracovní náplně bude i nadále klientská komunikace a účast na výběrových řízeních,“ říká Ondřej Liška.  

„Ondra se za léta naší spolupráce velmi osvědčil, je to zkušený kolega a profík. Když jsme s ostatními členy boardu řešili personální obsazení COO pozice, přišel nám Ondra jako super fit. Jsem rád, že naši nabídku přijal a těším se na ještě užší spolupráci,“ dodal Gabriel Zábušek, CEO agentury KIindred.

Autor: redakce

FocusOn je zpravodajský web zaměřený na nové trendy v ekonomice s důrazem na využívání moderních technologií.

Další články