Na koboty do Brna

Zdroj: Universal Robots
Technologie 03. 10. 2022

Na koboty do Brna

Společnost Universal Robots (UR) bude zastoupena na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2022, který se koná 4. až 7. října v prostorech Výstaviště Brno. Návštěvníci budou mít podle tiskové zprávy UR šanci seznámit se s produkty UR na stánku jejího dlouhodobého partnera, kterým je společnost Exactec.

Vyrážíte do Brna na letošní ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu? Nevynechejte šanci dozvědět se více o kolaborativních robotech od společnosti Universal Robots!

Universal Robots budou zastoupeni po celou dobu trvání veletrhu na stánku společnosti Exactec. Umístění stánku Exactecu je v přízemí Pavilonu P, č. 074. Poblíž stánku budou přítomni reprezentanti UR, na které se pro více informací neváhejte obrátit.

Druhý z přítomných partnerů, kterým je společnost Schmachtl CZ, bude na MSV participovat partnerstvím semináře časopisu ElektroPrůmysl.cz se zaměřením na bezpečnost provozu.

O společnosti Universal Robots

Dlouhodobým cílem společnosti Universal Robots je umožnit změnu způsobu práce pomocí své špičkové robotické platformy. 

Od uvedení prvního komerčně úspěšného kolaborativního robotu (kobotu) na světě v roce 2008 vyvinula společnost UR portfolio produktů zahrnující modely UR3e, UR5e, UR10e a UR16e, které zahrnují řadu dosahů a užitečných zatížení. Každý model je podporován širokým výběrem koncových efektorů, softwaru, příslušenství a aplikačních sad v ekosystému UR+. To umožňuje využití kobotů v široké škále průmyslových odvětví a znamená to, že je lze využít a přesouvat v rámci různých úkolů. 

Společnost je součástí Teradyne Inc. má sídlo v dánském Odense a pobočky v USA, Německu, Francii, Španělsku, Itálii, České republice, Rumunsku, Turecku, Číně, Indii, Japonsku, Jižní Koreji, Singapuru a Mexiku. 

Společnost Universal Robots instalovala po celém světě více než 50 000 kobotů.

Další informace naleznete na www.universal-robots.com nebo si přečtěte náš blog na adrese blog.universal-robots.com.

Autor: redakce

FocusOn je zpravodajský web zaměřený na nové trendy v ekonomice s důrazem na využívání moderních technologií.

Další články