Obchod značek Hamé nebo Vitana povede nová ředitelka

Zdroj: Orkla Foods Česko a Slovensko
Life 10. 08. 2022

Obchod značek Hamé nebo Vitana povede nová ředitelka

Norská holdingová společnost Orkla Foods Česko a Slovensko, pod kterou spadá několik populárních tradičních českých výrobců koření, má novou chief commercial officer – Romanu Jourdren.

Chief commercial officer společnosti Orkla Foods Česko a Slovensko, jednoho z nejvýznamnějších výrobců potravin na českém a slovenském trhu, se stala Romana Jourdren. Ve své nové roli bude mít na starosti řízení veškerých obchodních aktivit v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. 

Romana Jourdren působila více než 20 let v různých manažerských pozicích v odděleních marketingu a obchodu v nadnárodních společnostech Danone, Kimberly-Clark a GSK. Od roku 2019 pracovala ve společnosti GSK na pozici generální ředitelky pro regiony Francie, Španělsko, Portugalsko a Afrika. Romana je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze a majitelkou titulu MBA, který získala na Univerzitě v Lausanne.

Společnost Orkla Foods Česko a Slovensko působí na tuzemském trhu od roku 2018. Její portfolio zahrnuje několik oblíbených značek, jako například Hamé, Vitana, Znojmia nebo Otma. V České republice je lídrem v kategoriích koření, pomazánky, polévky, bujóny a džemy. 

Autor: redakce

FocusOn je zpravodajský web zaměřený na nové trendy v ekonomice s důrazem na využívání moderních technologií.

Další články