TM12

TM12

TM12

Kolaborativní šestiosý robot, který má standardně integrovaný chytrý kamerový systém, bezkonkurenční opakovatelnost již od ±0,05 mm a intuitivní způsob nastavení.

Chytrý

Obrovským technologickým průlomem pro TM Robot byla dokonalá integrace vizuálního systému s hardwarovým a softwarovým vybavením. Systém vidění TM Robot získal uznání od mnoha výrobců robotů. Funkce, které poskytuje, zahrnují párování totemů, polohování objektů, režim vylepšení obrazu, identifikaci čárového kódu a rozlišení barev. Úkoly pro robota můžete jednoduše navrhnout nastavením kroků. V kombinaci s manuální výukou TM Robot a vestavěným inteligentním vizuálním systémem můžete dokončit pick & place výuku za 5 minut. A to i bez zkušeností s programováním.

Jednoduchý

TM Robot je inovativní systém s optimalizovaným uživatelským rozhráním a zjednodušeným programovacím procesem. TM-Flow zobrazí každý modul nástroje graficky, takže můžete jednoduše pomocí tabletu, smartphonu nebo počítače začít programovat úkoly pro robota. Díky tomu můžete rychle začít vytvářet skutečné prostředí spolupracující s hlavním strojem. Pokud ukážete robotovi cestu jednou, jeho vynikající vyučovací funkce dokáže sama dokončit výuku trasy. TM Robot provede svou činnost v souladu s vaší trasou a pozicí.

Bezpečný

Tento robot splňuje bezpečnostní požadavky pro spolupráci lidí a robotů, jak je uvedeno v ISO 10218. Když se robot srazí s objektem, je detekován senzorem a okamžitě se zastaví, aby ochránil osobní bezpečnost. Hardware a software byly několikrát testovány, aby zajistily, že bezpečnost pro TM Robot je za všech okolností první prioritou.

Další články