Nová helma pro Valentina Rossiho, který se vrhl do automobilových závodů

Zdroj: Pirelli
Life 22. 07. 2022

Nová helma pro Valentina Rossiho, který se vrhl do automobilových závodů

Valentino Rossi se po skončení motocyklové kariéry věnuje automobilovému sportu. Pirelli dalo vyrobit speciální helmu zachycující přání a vzkazy Rossiho armády fanoušků, a to k příležitosti začátku jeho nové kariéry v závodech GT. Tentokrát už ve dvou stopách. Ředitel pro motorsport společnosti Pirelli Mario Isola předal Rossimu helmu navrženou designérem Davidem Degli Innocentim a vyrobenou firmou Bell během nedávného závodu GT World Challenge v Misanu.

Fanoušci z celého světa posílali zprávy prostřednictvím sociálních sítí Pirelli, aby přivítali motocyklovou legendu Valentina Rossiho na závodním šampionátu GT World Challenge – exkluzivně pořádaném Pirelli. Psali o své neutuchající podpoře a lásce k motorsportu a vděčnosti za mimořádně emotivní zážitky, které jim „Doktor“ během své motocyklové kariéry poskytl. A nyní v tom pokračuje v automobilovém sportu.

Pirelli aktivovalo fanoušky z celého světa

Kampaň Pirelli odstartovala při Rossiho debutu v dubnu 2022 na závodním šampionátu GT World Challenge v Imole. Tisíce fanoušků zareagovaly na kampaň zveřejněnou společností Pirelli na sociálních sítích, aby pro „Doktora“ pomohli vytvořit poctu plnou lásky a emocí a uvítali tak jeho další kapitolu v motorsportu. Do až neuvěřitelného projevu náklonnosti se Pirelli podařilo zapojit celosvětovou komunitu jeho fanoušků.

Lavinou zpráv s přáními štěstí a úspěchů přivítaly Rossiho zpět do závodního světa tisíce fanoušků během méně než dvou měsíců. 50 nejemotivnějších zpráv na sociálních sítích, které přesně vystihují to, co Rossi pro lidi znamená, se stalo součástí speciálního designu přilby, který si Pirelli objednalo od známého italského návrháře Davida Degli Innocentiho v Riccione.

Helmu Bell obdržel Rossi v Misanu, kde se pod záštitou SRO na přelomu června a července konalo šesté kolo závodního šampionátu GT World Challenge, který je zároveň druhým podnikem na italské půdě.

Zdroj: Pirelli

Ředitel divize Pirelli Motorsport Mario Isola při představování helmy mnohonásobnému motocyklovému šampionovi řekl: „Valentino je legendou motoristického sportu stejně jako Pirelli, takže jsme ho chtěli speciálně uvítat v nové etapě jeho kariéry. Další kolo šampionátu GT v Misanu bylo přesně to pravé místo k vyjádření úcty, kterou mu projevují fanoušci po celém světě.“

Mezi nejpůsobivější vzkazy zdobící jeho novou helmu patří ty, které popisují nejen to, co cítí lidé k „Doktorovi“, ale také k motorsportu obecně. Michel například napsal: „Děkuji, Valentino, že jsi vnesl do života celé mé rodiny takovou vášeň a nadšení pro motoristický sport. Další fanoušek, Steph, vylíčil „neděle se zadkem přilepeným k židli“, kdy sledoval Rossiho v akci. Stanley vzpomínal: Má dcera tě má tak ráda, že prostřední jméno mého vnuka je Valentino.“ A pak je tu Willie, který Rossiho popsal jako „mentora pro některé, ale ikonu a legendu pro všechny“. Nemluvě o Fabiovi, který zdůraznil: „Valentino je náboženství! Vale navždy!“

Autor: redakce

FocusOn je zpravodajský web zaměřený na nové trendy v ekonomice s důrazem na využívání moderních technologií.

Další články