Vše kolem investic a financí – Colors of Finance 2023 v Ostravě bude mít letos hvězdné obsazení

Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Vše kolem investic a financí – Colors of Finance 2023 v Ostravě bude mít letos hvězdné obsazení

Šestý ročník konference Colors of Finance proběhne už ve středu 4. října 2023 v inspirativních prostorech multifunkční auly Gong v Ostravě-Vítkovicích. I letos se bude dotýkat témat, která hýbou světem financí, investic a poradenství. Z řečníků zde vystoupí například ekonomka Danuše Nerudová nebo Václav Staněk ze společnosti Vasky. Celým dnem bude provázet moderátorka České televize Jana Peroutková. 

Finanční profesionálové z celé České republiky míří na konferenci nejen za vzděláním, ale také si užít networking, který nemá obdoby. Na jednom místě se zde mohou potkat s investory, ekonomy, představiteli finančních institucí i vedoucími pracovníky na nejvyšších úrovních. Tato událost nabízí jedinečnou příležitost seznámit se s aktuálními trendy v oblasti poradenského byznysu a navázat nová obchodní partnerství. 

Co je nového ve světě financí? 

Sekce odborného vzdělávání bude doslova nabitá atraktivními tématy, která mohou poradci a investoři ihned začít využívat v praxi. Celodenní program odstartuje v 9 hodin. Přednášky, panelové diskuse a workshopy budou probíhat v 5 sálech – nově přibude Colors stage, kterou návštěvníci naleznou hned u vstupu. Co vše se dozví? Například jaké změny čeká investování s rozvojem umělé inteligence, jak na milionové portfolio, jak se chovat, když trhy padají, jaké on-line a off-line trendy hýbou poradenským byznysem nebo jak reagovat na sílící proud investování přes sociální sítě. Z přednášejících zde vystoupí například Helena Horská, Lenka Kejíková, Štefan Tillinger, Marek Černoch nebo Mojmír Urbánek.

Women power – úspěch a rodina

Letos vůbec poprvé se na Colors of Finance sejdou v čistě ženské panelové diskusi vrcholové manažerky, úspěšné byznysmenky a přední ekonomky. Soustředit se nebudou pouze na ekonomické ukazatele. Zblízka se zaměří na současnou náladu, která panuje v české společnosti. Rozebírat se bude rovněž otázka, jaké místo zaujímají ženy v byznysu, před jakými výzvami jako společnost stojíme a kam se ubíráme. 

Osobní rozvoj, inspirace a motivace nezůstanou stranou

Colors of Finance se každoročně věnuje tématům, která pomáhají akcelerovat podnikání a kariéru. Svůj inspirativní příběh bude s diváky sdílet zakladatel již legendární obuvnické značky Vasky ze Zlína – Václav Staněk. Jak si efektivně vybudovat osobní značku na sociálních sítích, prozradí lektorka Radka Legerová.  Workshop (K)rok ženy bude určen ženám byznysmenkám a povede ho bývalá top manažerka Petra Janíčková. Tím ale výčet rozhodně nekončí.

Colors of Finance řečí čísel 

Za dobu svého působení konference vzdělala už na 7 200 účastníků. Akce takového rozsahu je velkým přínosem i pro rozvoj Moravskoslezského regionu – hejtman Jan Krkoška proto konferenci opakovaně udělil záštitu. Letos bude Aula Gong hostit na 1 400 účastníků, 50 přednášejících a 73 vystavovatelů. Těšit se můžete na 10 přednášek, 8 panelových diskusí a 9 praktických workshopů. Kompletní program si můžete prohlédnout na https://colors-of-finance.cz/

Vstupenky na konferenci zakoupíte pod následujícím odkazem. Ceny začínají již na příznivých 599 Kč. 

Autor: redakce

FocusOn je zpravodajský web zaměřený na nové trendy v ekonomice s důrazem na využívání moderních technologií.

Další články