LBR iisy

LBR iisy

LBR iisy

Díky technologii ověřené přímo v průmyslové výrobě může být tento kobot snadno integrován do už předdefinovaného výrobního procesu, a to v podstatě okamžitě. Se stejnou mírou úspěšnosti tento nový lehký robot zvládá vykonávat různé úkoly v otevřeném, nestrukturovaném pracovním prostředí s nepředvídatelnými a nestálými podmínkami

Futuristická technologie používaná v LBR iisy vychází z bohatých zkušeností společnosti KUKA – konkrétně s modely LBR iiwa a KR 3 AGILUS. Kobot disponuje všemi funkcemi, které jsou už dnes pokládány za standard, ať už je to OPC UA, field bus protokol, digitální a analogové vstupy a výstupy, bezpečnostní funkce a mnohem víc.

LBR iisy můžete začít používat v podstatě okamžitě a lze jej velmi rychle a jednoduše přeprogramovat na plnění nového úkolu. Další výhodou je, že i pře neplánovaném přerušení jeho provozu si robot pamatuje předtím vykonávané pohyby nebo aktivity a zvládne dokončit zadanou práci bez toho, abyste ho museli vše znovu učit.

Velkou předností robota LBR iisy není jen jeho snadné ovládání, ale také je opravdu univerzální v možnostech využití. Jestli jde o nakládání nebo vykládání, balení, přesné testování, spolehlivou montáž, manipulování s předměty nebo obtížné výzkumné úkoly, s váhou 3 kg a dosahem ramene 600 mm je perfektně vybavený zvládat zadání, která pracovní proces přináší.

Vhodné pro tyto oblasti použití

  • nakládání nebo vykládání
  • balení
  • přesné testování
  • spolehlivá montáž
  • manipulování s předměty
  • obtížné výzkumné úkoly

Další články