MECA500

MECA500

MECA500

Nejmenší průmyslový šestiosý robot s jedinečnou opakovatelností ±0,005 mm a integrovaným kontrolérem v základně robota.

Integrovaný kontrolér

Řídicí systém Meca500 je zabudován do základny velikosti dlaně. Není zde žádná objemná řídicí skříň, žádná nepřehledná kabeláž. Díky malé velikosti Meca500 je ideální volbou pro malé, omezené prostory.

Opakovatelnost

Vybaven nejlepšími dostupnými reduktory rychlosti s nulovým zpětným chodem, se snímači s vysokým rozlišením a s tělem vyrobeným výhradně z hliníku má Meca500 opakovatelnost 0,005 mm. Navíc proto, že jsou všechny jeho konstrukční součásti přesně obráběny, přesně sestaveny a kontrolovány v Mecademic, se Meca500 pyšní také nesrovnatelnou přesností polohy a dráhy. Jeho přesnost dráhy je lepší než 0,1 mm.

Řízení

Meca500 je součást automatizace plug-and-work, která nabízí velkou flexibilitu a jednoduchost. Nepotřebujete žádné tréninkové kurzy, žádný software k instalaci, žádné příplatky. Jednoduše připojte robot k počítači nebo PLC pomocí dodaného ethernetového kabelu a použijte programovací jazyk podle vašeho výběru (Java, C #, Python atd.). Ve vašem programu pošlete vlastní příkazy Mecademic k robotickému ramenu (jako analyzované řetězce) přes protokol TCP/IP. Příkazy jsou typické instrukce pro roboty, jako je například MoveLin (x, y, z, w, p, r). Stejně tak řídicí robot odesílá zpět řetězce s různými typy zpětné vazby. Kromě toho je intuitivní webové rozhraní pro ovládání robota umístěno v robotově ovladači a je přístupné prostřednictvím webového prohlížeče.

Další články