Janka Borončová nastupuje do skupiny Progresus

Zdroj: Progresus
Life 02. 10. 2022

Janka Borončová nastupuje do skupiny Progresus

Na pozici ředitelky divize Real Estate Development v investiční skupině Progresus nastoupila zkušená specialistka v realitním developmentu Janka Borončová. Do firmy přichází ze společnosti Urban Survival, ve které měla na starosti oblast rezidenčních projektů a vyhledávání a posuzování příležitostí pro nové developerské projekty. Její mise v Progresus bude velmi podobná, jen s tím rozdílem, že většina realizovaných projektů bude na bázi dřevostaveb RD Rýmařov.

„Jedním z mých hlavních cílů v Progresus bude změnit pohled širší veřejnosti na klasickou dřevostavbu a zároveň v lidech čím dál více podporovat zájem o udržitelné a zdravé bydlení. Právě dřevostavby jsou vzhledem k ESG, energetické pasivitě a rychlosti budoucností, o čemž svědčí i stále stoupající zájem o tento způsob developmentu,“ říká nová ředitelka Real Estate Developmentu Janka Borončová. A dodává: „Naše projekty už nejsou a nebudou pouze o výstavbě rodinných domů na bázi dřevostaveb, ale chystáme se stavět celé nové čtvrti, které budou splňovat dnešní požadavky na moderní a komunitní bydlení. Právě takové projekty máme nyní v přípravě a další chystáme.“ 

Janka vystudovala Stavební fakultu na Univerzitě Žilinská v Žilině. Ve společnosti Prodex s.r.o. pracovala čtyři roky jako projektový koordinátor a projektový manažer. V roce 2020 pak nastoupila do již zmíněné společnosti Urban Survival, kde se přes pozici projektové manažerky vypracovala na head of acqusitions a získala potřebné znalosti a zkušenosti pro budoucí práci v Progresus. 

Autor: redakce

FocusOn je zpravodajský web zaměřený na nové trendy v ekonomice s důrazem na využívání moderních technologií.

Další články