Mezinárodní roadshow WMF přistála v Praze

Zdroj: WMF
Technologie 18. 04. 2023

Mezinárodní roadshow WMF přistála v Praze

WMF (Mezinárodní veletrh a festival technologií a digitálních inovací) přiváží ve středu 19. dubna do Prahy mezinárodní roadshow, během níž proběhne soutěž mezi 15 startupy z italského a českého inovačního ekosystému. Akce se koná v Italském kulturním institutu v Praze.

WMF pořádá první italsko-české podnikatelské fórum, na kterém se podílí společně s Italsko-českou obchodní a průmyslovou komorou. Partnery akce jsou CzechTrade, Italské velvyslanectví v Praze, Magistrát hlavního města Prahy a Italský kulturní institut v Praze. Mediálním partnerem akce je FocusOn.cz.

Cílem akce je vytvořit synergie mezi českou a italskou realitou a bude příležitostí k diskusi a výměně zkušeností. Během akce proběhne soutěž mezi 15 startupy z italského a českého inovačního ekosystému. Program obohatí networkingové aktivity, projevy a klíčové přednášky.

Mezinárodní roadshow pokrývá 5 kontinentů, zastavuje se ve 29 zemích a přispívá k udržitelnému spoluvytváření lepší budoucnosti pro všechny tím, že vědomě využívá digitální nástroje a považuje inovace, dostupnost a rovnost za klíčové hodnoty moderního světa.

WMF International Roadshow je turné „satelitních akcí“ vytvořených na základě přímé spolupráce s hlavními aktéry v různých zemích světa. Každá mezinárodní akce se snaží odrážet kulturu a zvláštnosti města, ve kterém se koná. Příští ročník WMF se bude konat v Rimini ve dnech 15.–17. června 2023.

V rámci tohoto projektu se WMF již podruhé představí v Praze. Tentokrát s akcí WMF International Roadshow ve spolupráci s Italsko-českou obchodní a průmyslovou komorou. Školení, vzdělávací a inspirativní projevy, živé show a soutěž startupů se budou střídat na akci, která se bude zabývat hlavními tématy spektra digitálních inovací i společenskými potřebami a globálními cíli.

Účast na akci bude zdarma.

Autor: Jiří Böhm

Další články