O2 Universum ovládne mezinárodní konference Sustainable Future 2023

Zdroj: Pixabay
Ekologie 31. 05. 2023

O2 Universum ovládne mezinárodní konference Sustainable Future 2023

Připravte se na nezapomenutelnou událost, která se odehraje ve středu 14. června 2023 v O2 Universum v Praze. Již 2. ročník mezinárodní konference Sustainable Future 2023 přinese zajímavé panelové diskuse s více než 80 významnými řečníky, kteří se zaměří na udržitelnost v různých odvětvích, jako je bankovnictví, logistika, doprava a byznys.

Hlavní pódium bude hostit skutečné ikony udržitelnosti, včetně nejmladší poradkyně Spojených národů Sophie Kianni, která představí své nové myšlenky. Tobias Kederer z Amazonu nastíní, jaké inovace a trendy očekávat ve světě udržitelného podnikání. Kamil Čermák z ČEZu přiblíží, jak energetický gigant plánuje přispět k udržitelné budoucnosti. Marek Bláha, zodpovědný za Dostupné bydlení České spořitelny, se podělí o své zkušenosti s udržitelnými řešeními ve stavebnictví. A Magdalena Maj z Polish Economic Institute představí trendy v oblasti udržitelnosti v Polsku.

Navíc se návštěvníci O2 Universum budou moci inspirovat udržitelnými novinkami českých i zahraničních společností na výstavních stáncích. Pro hosty bude po celou dobu akce zajištěn catering a doprovodný program. Po skončení konference bude pro platící účastníky k dispozici videozáznam z celé akce.

„Udržitelnost je nezbytná pro budoucnost naší planety, a právě o tom budeme diskutovat na konferenci Sustainable Future 2023. Máme tu čest přivítat přední odborníky a inspirativní řečníky z celého světa, kteří nám ukážou cestu k udržitelnému rozvoji,“ říká Patrik Juránek, CEO Startup Disrupt, hlavního organizátora konference.

Nejenže budete mít možnost naslouchat nejlepším v oboru, ale také se dozvíte nejnovější trendy a tipy na udržitelnost v roce 2023. Pokud chcete být součástí této inspirativní události, navštivte webové stránky www.sustainablefuture.cz a získejte podrobný program konference a seznam všech řečníků. Vstupenky jsou k dispozici na stejném webu.

Zdroj: Sustainable Future 2023

Sustainable Future 2023 je pořádána globální platformou pro startupy a inovátory StartupDisrupt.com. Hlavním cílem tohoto startupového ekosystému je propojit byznys a inovace. Startup Disrupt pravidelně pořádá komunitní akce, konference a vzdělávací workshopy, které podporují rozvoj startupů, zakladatele a technologické inovátory z celého světa.

Konference se uskuteční pod záštitou Evropské komise, Hospodářské komory České republiky a také krajských úřadů Středočeského, Jihomoravského, Moravskoslezského, Karlovarského, Ústeckého a Olomouckého kraje.

Partnery akce jsou PWC, SKUPINA ČEZ, HOLCIM, KB, GLP, Schneider Electric, Climate and Sustainable Leader, Spaceknow, Velux, CO2IN a další.

Mezi mediální partnery patří televize NOVA, Ekonews, Deník.cz, VLM, Econea, Roklen 24, Mediaguru, Energie 21, WEALTH Magazine, StartupJobs, Focuson.cz, MM Průmyslové Spektrum, GeekLife.cz, eticky.cz, ABClinuxu.cz, Averia News, Obnovitelně.cz, ITBIZ a mnoho dalších.

Autor: redakce

FocusOn je zpravodajský web zaměřený na nové trendy v ekonomice s důrazem na využívání moderních technologií.

Další články