Miroslav Mejtský získal prestižní mezinárodní ocenění

Zdroj: Petyovský & Partners
Life 27. 06. 2022

Miroslav Mejtský získal prestižní mezinárodní ocenění

Češi dominují expertům v oblasti mezinárodní mobility zaměstnanců. Prestižní ocenění „Nejvlivnější partner roku“ si odnesl Miroslav Mejtský z Petyovský & Partners.

Na mezinárodní konferenci Global Expansion 2022 v Londýně se sešli oboroví specialisté z více než 150 zemí světa. U této příležitosti převzal ocenění INT-X Awards MVP of the Year Miroslav Mejtský ze společnosti Petyovský & Partners, jediné poradenské firmy na českém trhu, která pod jednou střechou poskytuje celý rozsah zásadních služeb v oblasti globální mobility. 

Ceny INT-X Awards reflektují klíčové úspěchy na poli mezinárodní expanze podniků za uplynulý rok. Letos byly udělovány na konferenci Global Expansion v anglickém Londýně. Titulem „MVP“ se oceňuje jednotlivec, který nejlépe pomáhá podnikům při úspěšném vstupu na nové trhy – poskytuje podporu, poradenství a nástroje pro globální expanzi. 

Konference pořádaná společností Centuro Global nabídla podnikům příležitost setkat se s těmi nejdůležitějšími stakeholdery, odborníky a vedoucími pracovníky organizací a poskytovatelů služeb zaměřených na expanzi s cílem podělit se o vlastní zkušenosti a know-how.

Mirek Mejtský má více než 15leté zkušenosti v oblasti pracovní migrace, které nasbíral například ve společnosti Deloitte. S tehdejšími kolegy pak založili vlastní společnost Petyovský & Partners, zabývající se službami v oblasti mezinárodní mobility zaměstnanců. Podílel se ale také například na spoluzaložení Pracovní skupiny Ekonomické migrace při Ministerstvu průmyslu a obchodu – jedné z hybných sil usnadnění migrační politiky v České republice, o které Mejtský dlouhodobě usiluje.

Autor: redakce

FocusOn je zpravodajský web zaměřený na nové trendy v ekonomice s důrazem na využívání moderních technologií.

Další články