Aon Commercial Risk Solutions má nového ředitele

Zdroj: Aon Commercial Risk Solutions
Life 05. 10. 2022

Aon Commercial Risk Solutions má nového ředitele

Novým generálním ředitelem divize Aon Commercial Risk Solutions Česká republika a členem představenstva společnosti Aon Central and Eastern Europe a.s. byl k 1. září 2022 jmenován Michal Jursa. 

Michal Jursa získal na City University of Seattle titul MBA a do společnosti Aon přichází ze skupiny UniCredit, ve které působil na vysokých manažerských pozicích už od roku 2011. Poslední čtyři roky pak zastával funkci výkonného ředitele a jednatele společnosti UniCredit Fleet Management pro Českou republiku a Slovensko. Má více než dvacetileté zkušenosti na obchodních a vedoucích pozicích v oblasti firemního bankovnictví a finančních služeb. Pracoval například v Komerční bance, ING Bank nebo ve Wood & Company Financial Services. 

„Rád pracuji s těmi nejlepšími a rád přijímám velké výzvy. A nejinak tomu bude v Aon, který je předním světovým poskytovatelem rizikového managementu a jednou z největších pojišťovacích makléřských společností na světě. Žijeme ve velmi nejisté době a naší prací je pomáhat klientům dělat správná rozhodnutí, která pro ně budou v budoucnu přínosem. A mým úkolem teď bude naplňovat tyto cíle,“ říká nový generální ředitel divize Aon Commercial Risk Solutions pro Českou republiku Michal Jursa. 

„S více než třináctiletou zkušeností ve vedení společnosti má Michal dostatečné znalosti 
a profesní předpoklady pro úspěšný rozvoj naší divize Aon v České republice. Věříme, že jeho příchod bude skvělým přínosem pro náš tým, obchodní partnery i klienty a bude mít pozitivní vliv na trvalý rozvoj obchodu,“
 říká na adresu Michala Jursy generální ředitel pro střední a východní Evropu a Blízký východ v divizi Commercial Risk Solutions společnosti Aon Vlad Bobko.

Autor: redakce

FocusOn je zpravodajský web zaměřený na nové trendy v ekonomice s důrazem na využívání moderních technologií.

Další články